Tutaj jesteś Strona główna Przedszkola Ejbisi przedszkole lingwistyczne z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi w rudzie śląskiej
TOP 100 of POLAND: 2023
9.7Ocena końcowa
9.5Indeks zadowolenia
4.9 - googleMaps
4.7 - facebook
10Indeks popularności
17 ocen - googleMaps
58 ocen - facebook
EJBISI Przedszkole Lingwistyczne z Oddziałami... EJBISI Przedszkole Lingwistyczne z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Rudzie Śląskiej
578 101 191
Kłodnicka 54A
41-700 Ruda Śląska
Poniedziałek
06:30-17:00
Wtorek
06:30-17:00
Środa
06:30-17:00
Czwartek
06:30-17:00
Piątek
06:30-17:00

Wywiad z laureatem

Data wywiadu: 07.03.2024

                 Wywiad z laureatem nagrody TOP100 OF POLAND: EJBISI Przedszkole Lingwistyczne

 

TOP100 OF POLAND: Jak narodził się pomysł na stworzenie tak unikatowej placówki, jaką jest EJBISI Przedszkole Lingwistyczne?

Pomysł zrodził się z pasji i doświadczenia w pracy z dziećmi. Od bardzo wielu lat działamy na polu edukacji i rehabilitacji, oferyjąc usługi na najwyższym poziomie. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie nie tylko przedszkolem, ale także centrum wsparcia dla dzieci z różnymi potrzebami.

 

TOP100 OF POLAND: Co wyróżnia Waszą placówkę na tle innych?

Naszą siłą jest kompleksowość i wysoka jakość usług. Posiadamy wysoce specjalistyczną kadrę, która zajmuje się nie tylko edukacją, ale i rehabilitacją. Jesteśmy przedszkolem lingwistycznym, oferującym codzienne zajęcia z angielskiego oraz ukrainistyki we wszystkich grupach wiekowych. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni o wszechstronny rozwój swoich dzieci.

 

TOP100 OF POLAND: Jakie wartości są dla Was najważniejsze w pracy z dziećmi?

Najważniejsza jest dla nas skuteczność naszych działań. Dzieci uczęszczające do naszego przedszkola robią szybkie postępy, co jest dla nas najlepszą nagrodą. Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu i specjalistycznym metodom możemy realnie wspierać naszych podopiecznych w ich rozwoju.

 

TOP100 OF POLAND: Czy wyróżnienie w ramach TOP100 OF POLAND ma dla Was szczególne znaczenie?

Oczywiście, jest to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie wartości naszej pracy. Cieszymy się, że zadowolenie rodziców naszych podopiecznych przełożyło się na tak prestiżowe wyróżnienie. To motywuje nas do dalszej pracy i inwestowania w rozwój naszej placówki.

 

TOP100 OF POLAND: Co chcielibyście przekazać rodzicom i dzieciom na koniec naszego wywiadu?

Przede wszystkim chcemy podziękować za zaufanie i wsparcie. To dzięki Wam, drodzy Rodzice, i Waszym dzieciom, nasza praca nabiera głębszego sensu. Jesteśmy dla Was i dzięki Wam. Razem tworzymy przestrzeń, w której każde dziecko może się rozwijać, czuć bezpiecznie i być szczęśliwe. Dziękujemy za każdy dzień spędzony razem w EJBISI Przedszkole Lingwistyczne.

 

Jesteś właścicielem tej firmy?

Dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Kliknij tutaj
„Serdecznie gratuluję zwycięzcy!”
Prezentowana firma jest zwycięzcą konkursu TOP 100 of Poland w kategorii Przedszkola. Należy do 100 najlepszych firm w Polsce w branży.
Zobacz także inne firmy z tej branży
Składowe oceny

Indeks zadowolenia

Wskaźnik opinii to średnia ważona ocen we wszystkich portalach internetowych. Np. jeśli firma ma na portalu A ocenę 4/5 wystawioną na podstawie 10 ocen. Natomiast na portalu B ocenę 5 na 5 wystawioną na podstawie 90 ocen. To wskaźnik opinii wyliczamy:
(4/5.10.5/5.90 )/100= 9,8/10

Indeks popularności

Współczynnik popularności jest liczbą opinii o danej firmie w odniesieniu do maksymalnej liczby opinii posiadanych przez firmę, która ma ich najwięcej w danej branży. Tak więc firma która ma najwięcej opinii dostaje 10 punktów za współczynik popularności. Firma która ma połowę tej ilości dostaje 5 punktów.
Twoja firma znajduje sie na liście?
Odbierz materiały marketingowe.
Skontaktuj się z nami
TOP100 sp. z o.o
UL. Legnicka 59d/b2
53-203 Wrocław
Poland

kontakt@top100.pl

Zaloguj się

aby, przejść do edycji podstrony laureata