Tutaj jesteś Strona główna Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe piotr brzezina czerwionka- leszczyny. książenice. zakład pogrzebowy czerwionka- leszczyny, książenice.
TOP 100 of POLAND: 2023, 2022
9.7Ocena końcowa
10Indeks zadowolenia
5 - googleMaps
9Indeks popularności
138 ocen - googleMaps
Usługi Pogrzebowe Piotr Brzezina Czerwionka-... Usługi Pogrzebowe Piotr Brzezina Czerwionka- Leszczyny. Książenice. Zakład pogrzebowy Czerwionka- Leszczyny, Książenice.
32 431 36 20
Główna 48
44-230 Bełk
Niedziela
Czynne całą dobę
Poniedziałek
Czynne całą dobę
Wtorek
Czynne całą dobę
Środa
Czynne całą dobę
Czwartek
Czynne całą dobę
Piątek
Czynne całą dobę
Sobota
Czynne całą dobę

Wywiad z laureatem

Data wywiadu: 12.04.2022

Agnieszka: Chciałam Państwu serdecznie pogratulować wysokiej pozycji w rankingu TOP100, który wyróżnia najlepsze firmy w całej Polsce. Znalazł się w nim Państwa zakład pogrzebowy, który uzyskał świetne opinie od klientów.

Pan Piotr: Paradoksalnie wiele z nich pojawiło się na początku pandemii. Był to bardzo trudny czas dla wszystkich i trzeba było wykazać się dużą ilością dobrego serca dla klientów, którzy nie mogli ze względu na odgórne restrykcje uczestniczyć w pogrzebach. W wielu przypadkach nie było także możliwości osobistego ostatniego pożegnania osoby bliskiej w związku z zaleceniami sanitarnymi. Staraliśmy się więc jak najlepiej wesprzeć ich w tej niezwykle trudnej dla nich sytuacji.

 

Jesteś właścicielem tej firmy?

Dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Kliknij tutaj
„Serdecznie gratuluję zwycięzcy!”
Prezentowana firma jest zwycięzcą konkursu TOP 100 of Poland w kategorii Zakłady pogrzebowe. Należy do 100 najlepszych firm w Polsce w branży.
Zobacz także inne firmy z tej branży
Składowe oceny

Indeks zadowolenia

Wskaźnik opinii to średnia ważona ocen we wszystkich portalach internetowych. Np. jeśli firma ma na portalu A ocenę 4/5 wystawioną na podstawie 10 ocen. Natomiast na portalu B ocenę 5 na 5 wystawioną na podstawie 90 ocen. To wskaźnik opinii wyliczamy:
(4/5.10.5/5.90 )/100= 9,8/10

Indeks popularności

Współczynnik popularności jest liczbą opinii o danej firmie w odniesieniu do maksymalnej liczby opinii posiadanych przez firmę, która ma ich najwięcej w danej branży. Tak więc firma która ma najwięcej opinii dostaje 10 punktów za współczynik popularności. Firma która ma połowę tej ilości dostaje 5 punktów.
Twoja firma znajduje sie na liście?
Odbierz materiały marketingowe.
Skontaktuj się z nami
TOP100 sp. z o.o
UL. Legnicka 59d/b2
53-203 Wrocław
Poland

kontakt@top100.pl

Zaloguj się

aby, przejść do edycji podstrony laureata